Bizi arayın: 0 224 234 05 00 Online Randevu
Uzm. Dr. Murat Belgi
Meslekte 26. yılı
Hakkında

1975 yılı İzmir doğumluyum. İzmir Atatürk Lisesi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı; eğitim hayatımın köşe başlarıdır. 1998 yılından bugüne doktor olarak, 2007 yılından günümüze de kulak burun boğaz uzmanı olarak köklü bir tecrübeye sahibim. Uzman olduğumdan bu yana yurt içinde (İzmir, Bursa) ve yurt dışında (Bakü 2013-2015) özel sağlık sektöründe hizmet verdim. Şu anda da Bursa’da bulunan Medika Kulak Burun Boğaz Kliniğinde profesyonel meslek hayatıma devam etmekteyim. Uzmanlık alanımın kapsamı içindeki ameliyatların çoğunu başarı ile gerçekleştirmekle birlikte fonksiyonel ve estetik burun cerrahisine özel bir ilgi duymaktayım. Profesyonel cerrahi hayatım boyunca 1000’in üzerinde estetik burun cerrahisi gerçekleştirdim. Meslek hayatımın dışında müzik , sinema, fotoğrafçılık ve kahve özel ilgi alanlarımın satır başlarıdır. Flamenko ve jazz konusunda profesyonel bir dinleyici olduğum söylenebilir. “Fena değil” derecesinde de gitar çalıyorum. Biri brezilya gül ağacından yapılmış, iki adet özel el yapımı gitara sahip olduğumu söylemekten gurur duyuyorum. İyi müziği mümkün olan en iyi şekilde dinleme hevesim Hi-Fi müzik sistemlerine ilgi duymama ve “odyofil” hastalığına yakalanmama yol açtı. Sıkı bir Nuri Bilge Ceylan hayranıyım. Defalarca izlenebilen ve her defasında farklı şeyleri keşfettiren filmlerden hoşlanıyorum. İyi derecede İngilizce biliyorum. Evliyim ve küçük yaşta zengin bir dünya görüşüne sahip olmalarını istediğim bir oğlum ve kızım var.

Daha fazla gör
Soru:
MERHABA BİR YAKINIM HASTANENİZDE BURUN AMELİYATI OLDU ÇOK MEMNUN BEN DE SİZİ TERCİH ETMEK İSTİYORUM BANDIRMADAN GELECEM BİLGİ ALIŞVERİŞİ İÇİN YAZIYORUM HAFİF YAMUKLUK VAR YÜZÜME GÖRE DE BÜYÜK 1AZ YALNIZ ÇALIŞIYORUM ECZANEDE OPERASYON VE SONRASI KAÇ GÜN SÜRER YAPILAN İŞLEM KONTROLLU OLURSAM ÇALIŞMAMA NE KADAR ENGEL OLMAZ VESAİRE

Merhaba,

Kapalı Rinoplasti yani kapalı burun estetiğini tercih ettiğimiz ve kliniğimizde uyguladığımız için yaklaşık 1 hafta diyebiliriz. Elbette kişiden kişiye, özellikle ameliyat sonrası oluşabilen ödem sebebiyle, sosyal yaşama dönüş +/- 2-3 gün değişkenlik gösterebiliyor. 

Fakat temel olarak kapalı rinoplastide, hiçbir cerrahi kesi uygulamadığımız için iyileşme çok daha hızlı. Ödem oluşma ve geçme – yani normalleşme süresi ortalama 6-7 gün. 

Kullandığım teknik, cerrahi öncesi ve sonrasıyla ilgili şu yazımı inceleyebilirsiniz. https://grupmedika.com.tr/soru/burun-estetigi-sonrasi-nelere-dikkat-edilmeli-bursa/

Asistanım Yasemin Hanım ile iletişim kurabilirseniz ön bilgilendirmeyi daha sağlıklı yönetebiliriz. Kendisine 0533 508 14 75 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ameliyatlarımızın vaka sonuçlarına şu linke tıklayarak inceleme yapabilirisiniz https://www.instagram.com/drmuratbelgi/

 

Sağlıklı günler diliyorum  

UZMANA SOR
Uzm. Dr. Faruk Şahin
Meslekte 46. yılı

Uzman doktorlarımız genellikle sorularınıza 3 iş günü içerisinde dönüş yapmaktadır.

Sohbet penceresi aç
1
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?