Bizi arayın: 0 224 234 05 00 Online Randevu
Uzm. Dr. Cengiz Mıhçı
Meslekte 48. yılı
Hakkında

1952 yılında Elbistan’da doğdum. Malatya Gazi İlkokulunu ve Elazığ Lisesini bitirdim. 1976 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun oldum. Aynı üniversitede kulak burun boğaz ihtisasımı tamamladım. Askerlik görevimi tamamladıktan sonra 1983 yılında Bursa’da serbest hekim olarak çalışmaya başladım. 1988 yılında arkadaşlarımla birlikte; kulak burun boğaz, işitme, konuşma, ses, denge bozuklukları alanında hizmet veren Grup Medika’yı kurduk. Günümüzde de Grup Medika’da çalışmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Daha fazla gör
Soru:
Eşim daha önce açık kulak zarı ameliyatı oldu. Ama tam tutmadı kapalı ameliyat oluyormuş. Fiyatı nedir

Sayın, R…. U….. 

Endeskopik Timpanolasti Cerrahisi ile ilgili detaylı anlatımı şu bilgisel paylaşımımdan bulabilirsiniz.https://grupmedika.com.tr/soru/erkan-bingol-13-12-2021-0730/  

Kulak zarı onarımı sonrası yaklaşık 2 ayda tam iyileşme, işitme kaybında da hasta konforu yönünden fark edilir bir değişim ve normalleşme bekliyoruz. Elbette detaylı bir muayene ve tetkikler olmadan sadece kendi vaka sonuçlarım ve bu cerrahiyi geçirmiş kişilerin genel klinik istatistikleri üzerinden yorum yapabilirim.

Cerrahinin maliyeti konusunda hem etik düzenlemeler hem de yasal uygulamalar bakımından doğrudan sitemizde yanıt veremiyoruz. Fakat Hasta ilişkileri Yöneticimiz Selma Hanım : 0533 334 44 00 size ön bilgilendirme yapabilir. 

Sağlıklı günler dilerim 

 

 

UZMANA SOR
Uzm. Dr. Faruk Şahin
Meslekte 46. yılı

Uzman doktorlarımız genellikle sorularınıza 3 iş günü içerisinde dönüş yapmaktadır.

Sohbet penceresi aç
1
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?