Bizi arayın: 0 224 234 05 00 Online Randevu
Uzm. Dr. Cengiz Mıhçı
Meslekte 48. yılı
Hakkında

1952 yılında Elbistan’da doğdum. Malatya Gazi İlkokulunu ve Elazığ Lisesini bitirdim. 1976 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun oldum. Aynı üniversitede kulak burun boğaz ihtisasımı tamamladım. Askerlik görevimi tamamladıktan sonra 1983 yılında Bursa’da serbest hekim olarak çalışmaya başladım. 1988 yılında arkadaşlarımla birlikte; kulak burun boğaz, işitme, konuşma, ses, denge bozuklukları alanında hizmet veren Grup Medika’yı kurduk. Günümüzde de Grup Medika’da çalışmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Daha fazla gör
Soru:
iyi günler hocam benim çocuğum 4 yaşında kulaklarında çökme olmuş çok gezdirdim hepsi ameliyat diyor ameliyatta her iki kulağına tüp takılıçak geniz eti ve bademçik ameleyatı olacak diyorlar sizide bir arkadasimiz önerdi bir görüşünüzü alalım dedik. kolay gelisn haber bekliyorum hocam

Merhaba, soru ve sorun çok komplike. Hastamızın çocuk olması durumu daha önemli kılıyor. Lakin kapsamlı bir muayene yapmadan yanıt verebilmem imkansız. Anlattığınızı durumu daha anlaşılabilir kılan, önceki hekimlerin yaptırdıkları tetkikler, varsa testler, radyolojik görüntülemeleri da bizimle paylaşmış olsanız, bir nebze de olsa sizi doğru yönde aydınlatabilirdim. 

Ancak evladımızın 4 yaşında olması sebebiyle fazlaca da vakit kaybetmemenizi öneririm. Sağlıklı günler 

UZMANA SOR
Uzm. Dr. Faruk Şahin
Meslekte 46. yılı

Uzman doktorlarımız genellikle sorularınıza 3 iş günü içerisinde dönüş yapmaktadır.

Sohbet penceresi aç
1
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?