Bizi arayın: 0 224 234 05 00 Online Randevu
Uzm. Dr. Cengiz Mıhçı
Meslekte 48. yılı
Hakkında

1952 yılında Elbistan’da doğdum. Malatya Gazi İlkokulunu ve Elazığ Lisesini bitirdim. 1976 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun oldum. Aynı üniversitede kulak burun boğaz ihtisasımı tamamladım. Askerlik görevimi tamamladıktan sonra 1983 yılında Bursa’da serbest hekim olarak çalışmaya başladım. 1988 yılında arkadaşlarımla birlikte; kulak burun boğaz, işitme, konuşma, ses, denge bozuklukları alanında hizmet veren Grup Medika’yı kurduk. Günümüzde de Grup Medika’da çalışmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Daha fazla gör
Soru:
İyi günler, kulağımın biri duymuyor. Kulağımda kireçleme otoskleroz olduğu söylendi. Ameliyat olmam gerekiyormuş. Bilgi almak istiyorum. Ameliyattan sonra kaç gün işe gidemem? Bir de maliyeti nedir?

Kapalı ameliyatlar, vücutta büyük kesiler gerektiren ameliyatlar için geliştirilmiş bir cerrahi yöntem. Kulak kireçlenmesi; Otoskleroz ameliyatı  kulak içinden yapılan, kesisi dışarıdan görülmeyen bir ameliyattır. Bu nedenle iş hayatınız, iyileşme süreciyle çok etkilenmeyecek. 

Ameliyat; day surgery olarak tanımlanan yaklaşımla ayaktandır. Hastalar sabah ameliyat olur ve öğleden sonra taburcu edilerek, geceyi evlerinde geçirirler. Sosyal yaşamın kesintiye uğraması söz konusu değildir.

Yasalar ve etik uygulamalar uyarınca fiyatı bu platform üzerinden söyleyemiyoruz. Ayrıca sorununuzun genel durumunu da görmem, muayene ve tetkiklerle değerlendirmem gerekiyor. Hasta ilişkileri birimimizden Selma Hanım ile iletişime geçerseniz, kendisi ön bilgilendirme yapabilir.

Sağlıklı günler diliyorum 

UZMANA SOR
Uzm. Dr. Faruk Şahin
Meslekte 46. yılı

Uzman doktorlarımız genellikle sorularınıza 3 iş günü içerisinde dönüş yapmaktadır.

Sohbet penceresi aç
1
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?