Bizi arayın: 0 224 234 05 00 Online Randevu
Uzm. Dr. Cengiz Mıhçı
Meslekte 48. yılı
Hakkında

1952 yılında Elbistan’da doğdum. Malatya Gazi İlkokulunu ve Elazığ Lisesini bitirdim. 1976 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun oldum. Aynı üniversitede kulak burun boğaz ihtisasımı tamamladım. Askerlik görevimi tamamladıktan sonra 1983 yılında Bursa’da serbest hekim olarak çalışmaya başladım. 1988 yılında arkadaşlarımla birlikte; kulak burun boğaz, işitme, konuşma, ses, denge bozuklukları alanında hizmet veren Grup Medika’yı kurduk. Günümüzde de Grup Medika’da çalışmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Daha fazla gör
Soru:
Hocam merhabalar. Öncelikle satırlarıma başlamadan önce inşallah siz yarama çare olursunuz yoksa hayat benim için çekilmez çile olmakta. yaklaşık 8 sene önce sol kulağımın dibinde silah atıldı yüksek sese maruz kaldım ve o günden itibaren hiç susmadı. gitmediğim doktor yaptırmadığım test kalmadı. Daha sonra sağ kulağımda çınlamaya dahil oldu. Şu an ikiside çok yüksek şekilde çınlıyorlar ve işitme kaybı yaşamaktayım. Günlük hayatta sesleri duymakda odaklanmada çok zorluk yaşıyorum. mesleğim polis olduğu için atışlarda ne kadar kulaklıkta taksam fayda etmiyor. geceleri uyuyamıyor hep yorgun kalkıyorum. Araştırmalarım belli bir tedavisinin olmadığı yönünde, lakin bende buna inanamıyorum. Tıp bu kadar ilerlemişken buna bir çare bulmak neden bu kadar zor? Bana yardım edin bu hayata tutunmak tekrardan yeniden doğmak istiyorum. Saygılarımla.

Oğuzhan Bey,

Daha önce yapılan işitme testlerinizi gönderebilir misiniz? Onları gördükten sonra size cevaplasam daha çok yararım olur diye düşünüyorum.

Sağlıklı günler dileriz.

UZMANA SOR
Uzm. Dr. Faruk Şahin
Meslekte 46. yılı

Uzman doktorlarımız genellikle sorularınıza 3 iş günü içerisinde dönüş yapmaktadır.

Sohbet penceresi aç
1
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?