Bizi arayın: 0 224 234 05 00 Online Randevu
Uzm. Dr. Murat Belgi
Meslekte 26. yılı
Hakkında

1975 yılı İzmir doğumluyum. İzmir Atatürk Lisesi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı; eğitim hayatımın köşe başlarıdır. 1998 yılından bugüne doktor olarak, 2007 yılından günümüze de kulak burun boğaz uzmanı olarak köklü bir tecrübeye sahibim. Uzman olduğumdan bu yana yurt içinde (İzmir, Bursa) ve yurt dışında (Bakü 2013-2015) özel sağlık sektöründe hizmet verdim. Şu anda da Bursa’da bulunan Medika Kulak Burun Boğaz Kliniğinde profesyonel meslek hayatıma devam etmekteyim. Uzmanlık alanımın kapsamı içindeki ameliyatların çoğunu başarı ile gerçekleştirmekle birlikte fonksiyonel ve estetik burun cerrahisine özel bir ilgi duymaktayım. Profesyonel cerrahi hayatım boyunca 1000’in üzerinde estetik burun cerrahisi gerçekleştirdim. Meslek hayatımın dışında müzik , sinema, fotoğrafçılık ve kahve özel ilgi alanlarımın satır başlarıdır. Flamenko ve jazz konusunda profesyonel bir dinleyici olduğum söylenebilir. “Fena değil” derecesinde de gitar çalıyorum. Biri brezilya gül ağacından yapılmış, iki adet özel el yapımı gitara sahip olduğumu söylemekten gurur duyuyorum. İyi müziği mümkün olan en iyi şekilde dinleme hevesim Hi-Fi müzik sistemlerine ilgi duymama ve “odyofil” hastalığına yakalanmama yol açtı. Sıkı bir Nuri Bilge Ceylan hayranıyım. Defalarca izlenebilen ve her defasında farklı şeyleri keşfettiren filmlerden hoşlanıyorum. İyi derecede İngilizce biliyorum. Evliyim ve küçük yaşta zengin bir dünya görüşüne sahip olmalarını istediğim bir oğlum ve kızım var.

Daha fazla gör
Soru:
Murat Bey rinoplastide burun estetiği için kişiye özel bir teknik mi kullanıyorsunuz? Fiyat hakkında da bilgi almak istiyorum. Bir de kaç saat sürüyor?

Merhaba, rinoplasti, burnun yeniden şekillendirildiği özel bir cerrahi yöntemi. Bazen küçültmeler bazen de büyütmeler, üst dudağa göre açı değişiklikleri yapıyoruz. Her detay kişiye özel.

Ben kapalı rinoplasti tekniğini kullanıyorum. Temel hedefimiz iyi bir görünüm yanında çok iyi bir nefes performansı. 

Ameliyat öncesinde rinoplasti kişiye özel planlandığı için ameliyat sonrası hakkında fikir vermesi adına modelleme yaparak bilgi veriyoruz. Hastalarımız ameliyat sonrası nasıl bir buruna kavuşacaklarını görüyor. Ameliyat süresi deformitenin durumuna göre farklılık gösterebilir. 40 dakikada tamamladığımız operasyonlarımız da var, 2 -3 saat sürenler de. Muayene sonrası bunu daha net olarak söyleyebiliyoruz. Genel bilgilendirme için asistanım Yasemin Hanımla 0533 508 14 75 nolu telefondan iletişime geçebilirisiniz.

Ameliyatlarımızın vaka sonuçlarına şu linke tıklayarak inceleyebilirisiniz.https://www.instagram.com/drmuratbelgi/

UZMANA SOR
Uzm. Dr. Faruk Şahin
Meslekte 46. yılı

Uzman doktorlarımız genellikle sorularınıza 3 iş günü içerisinde dönüş yapmaktadır.

Sohbet penceresi aç
1
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?