Bizi arayın: 0 224 234 05 00 Online Randevu
Uzm. Dr. Cengiz Mıhçı
Meslekte 48. yılı
Hakkında

1952 yılında Elbistan’da doğdum. Malatya Gazi İlkokulunu ve Elazığ Lisesini bitirdim. 1976 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun oldum. Aynı üniversitede kulak burun boğaz ihtisasımı tamamladım. Askerlik görevimi tamamladıktan sonra 1983 yılında Bursa’da serbest hekim olarak çalışmaya başladım. 1988 yılında arkadaşlarımla birlikte; kulak burun boğaz, işitme, konuşma, ses, denge bozuklukları alanında hizmet veren Grup Medika’yı kurduk. Günümüzde de Grup Medika’da çalışmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Daha fazla gör
Soru:
Özür dilerim, bir sorum daha olacaktı. Her işitme kaybı olan işitme cihazı kullanmak zorunda mıdır? Bilgilendirme için şimdiden teşekkürler.

İşitme sorunu olan kişilerin ya da işitme sorunu olan ebeveynlerin en çok sordukları sorulardan birine: “Elbette hayır” diyerek yanıt verelim. Neden mi? İşitme kayıplarının birçoğu, altta yatan sebep düzeltilince zaten ortadan kalkar. İşitme cihazları, tedavi ile çözülemeyen işitme kayıplarının düzeltilmesinde işe yarar. Ancak kimlere ve ne tip bir cihaz kullanılması gerektiği ; Odyologların ve Kulak Burun Boğaz hekimlerinin uzmanlık alanıdır.

UZMANA SOR
Uzm. Dr. Faruk Şahin
Meslekte 46. yılı

Uzman doktorlarımız genellikle sorularınıza 3 iş günü içerisinde dönüş yapmaktadır.

Sohbet penceresi aç
1
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?