Bizi arayın: 0 224 234 05 00 Online Randevu
Uzm. Dr. Cengiz Mıhçı
Meslekte 48. yılı
Hakkında

1952 yılında Elbistan’da doğdum. Malatya Gazi İlkokulunu ve Elazığ Lisesini bitirdim. 1976 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun oldum. Aynı üniversitede kulak burun boğaz ihtisasımı tamamladım. Askerlik görevimi tamamladıktan sonra 1983 yılında Bursa’da serbest hekim olarak çalışmaya başladım. 1988 yılında arkadaşlarımla birlikte; kulak burun boğaz, işitme, konuşma, ses, denge bozuklukları alanında hizmet veren Grup Medika’yı kurduk. Günümüzde de Grup Medika’da çalışmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Daha fazla gör
Soru:
Sağ kulağımda tıkanıklık var ve az duyuyorum

Bu soruya sağlıklı yanıt verebilmek için detay bilgi yanında, muayenede önemli. İşitmenizdeki azalmanın sebebi basit bir kulak kiri de olabilir, farklı sebeblerle gelişmiş bir olgu da olabilir.

Örneğin daha önce geçirilmiş orta kulak iltihaplarının bu tabloyu oluşturma olasılığı var. Hatta üzerinden zaman geçen, başa alınan darbeyle sonuçlanan bir kaza da olabilir.  Size tavsiyem zaman kaybetmeden bir KBB hekimi görüşü almanız. Çünkü işitme kayıplarında erken tanı ve tedavi çok değerlidir. 

Sağlıklı günler dilerim 

 

 

UZMANA SOR
Uzm. Dr. Faruk Şahin
Meslekte 46. yılı

Uzman doktorlarımız genellikle sorularınıza 3 iş günü içerisinde dönüş yapmaktadır.

Sohbet penceresi aç
1
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?