Bizi arayın: 0 224 234 05 00 Online Randevu
Uzm. Dr. Özlem Kaya Turgut
Meslekte 26. yılı
Hakkında

1973 yılında Bolu’da doğdum. 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Bölümünden uzmanlığımı aldım. Erzincan Devlet Hastanesi, Yenişehir Devlet Hastanesi, Şevket Yılmaz Eğitim Araştırma Hastanesi ve Doruk Tıp Merkezinde çalıştım. 2015 yılından bu yana Özel Grup Medika Tıp Merkezinde çalışmaktayım. Evli ve bir çocuk annesiyim.

Daha fazla gör
Soru:
Özlem Hanım, 3 yıldır vertigo tedavisi görüyorum. Fakat zaman zaman şikayetlerim günlük yaşamımı etkiliyor. Vertigonun kesin / kalıcı bir tedavisi yolu yok mu?

Vertigo, kendinizin veya etrafınızın dönmesi yakınmalarınızın genel adıdır. Bir tanı değildir. Vertigoya neden olan hastalığınızın tanısının konması tedavinin belirlenmesinde çok önemlidir. Vertigonuzun ataklar halinde mi olduğu, süreklilik mi arz ettiği, nedeninin hangi organdan (kulak, santral sinir sistemi, kardiyak problemler vs..) kaynaklandığı, yaşınız tedavi sürecini belirler. Sorunun ana sebebi belirlenerek tedavi planı oluşturulmalıdır. 

UZMANA SOR
Uzm. Dr. Faruk Şahin
Meslekte 46. yılı

Uzman doktorlarımız genellikle sorularınıza 3 iş günü içerisinde dönüş yapmaktadır.

Sohbet penceresi aç
1
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?